Firma Profili - Company Profile
Ürünler - Products
Referanslar - References
Galeri - Gallery
İletişim - Contact Information
 
 
Botersan, komple bir boyahane imalatı yada tek başına daldırmalı veya püskürtmeli tünel tipi yüzey temizleme tesisi olsun, yıllardır edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile yüksek kalite standartları taleplerinde bulunan müşterilerini, gerek üretim kalitesiyle, gerekse sistem çözümleriyle memnun etmesini bilmiştir.

Yüzey temizleme sistemlerinde amaç, başarılı bir boyama işlemi gerçekleştirebilmek için, boyanacak parçanın her türlü yağ, pas vb. gibi maddelerden temizlenerek, örtme tabakasına iyi bir yapışmayı sağlamaktır. Bu da boyanan parçanın ortam koşullarına karşı oksidasyona dayanmasına yardımcı olur. Demir fosfatlı yüzeyin boyanmasında 250 saat, çinko fosfatlı yüzeyin boyanmasında 500 saat mertebesinde asit tuz testi sağlanmaktadır. Parça ebatları, özellikleri ve kapasite esas alınarak, daldırma veya püskürtme tipi sistemler uygulanır. Parçanın bulunacağı ortam, malzeme yapısı ve istenen korozyon direnci göz önüne alınarak, demir fosfatlama, çinko fosfatlama yada kromatlama çözümleri uygulanır.

Yüzey Hazırlama Tesisleri

 


Bu sitedeki tüm materyaller BOTERSAN Endüstriyel Tesisler İmalat ve Satış A.Ş'ye aittir. İzinsiz kullanılamaz
All materials in this website are copyrighted to BOTERSAN Endustriyel Tesisler Imalat ve Satis A.S and cannot be used without permission.


Design:
Selcuk Islamoglu 1999-2004